DPF / FAP – Emulator

Świeci się kontrolka silnika, auto straciło moc silnik pracuje w trybie awaryjnym, a tak niedawno czyszczony był filtr cząstek stałych DPF/FAP i znowu problem i ból głowy, my mamy na to sposób !!!

Usunięcie filtra cząstek stałych jest jedną z najczęściej wybieranych metod przez naszych klientów. Powodem tego jest bez terminowość naprawy – wyeliminowany filtr już nigdy nie sprawi problemu, nie zaświeci się kontrolka – silnik auta nie pracuje w trybie awaryjnym. Metoda ta uważana jest obecnie za najskuteczniejszy sposób na pozbycie się problemów związanych z FAP/DPF. Pozwala na bezstresową jazdę, bez obawy o to, że awaria (np. turbiny, wtryskiwaczy, czujnika),czy jazda na krótkich odcinkach (np. w mieście) ponownie przysporzą nam zmartwień oraz kosztów związanych z FAP/DPF. Usunięcie pozwala również na pozbycie się dodatkowych kosztów (eksploatacyjnych) wynikających z serwisowania  filtra  np. dolewanie  płynu katalicznego, oraz zwiększa się moc silnika i jest podstawową czynnością do dalszego tuningu silnika.  Nie ingerujemy w sterownik silnika !!! Emulator działa nawet po aktualizacji oprogramowania sterownika w ASO (Autoryzowana Stacja Obsługi), która często jest wykonywana automatycznie, nawet podczas diagnostyki . Filtr cząstek stałych, jest nadal widziany przez tester diagnostyczny, w które wyposażona jest policja w zachodniej części Europy. Możliwy montaż w samochodzie na gwarancji, bez jej utraty !!! Urządzenie jest objęte 24 miesięczna gwarancją.

Emulator FAP / DPF / DPNR jest urządzeniem elektronicznym, które skutecznie emuluje (udaje) obecność filtra FAP, DPF, DPNR. Emulator wysyła do sterownika silnika sygnały, takie jak czujniki monitorujące pracę filtra cząstek stałych. Realizacja kompletnej usługi trwa od 6 do 10 godzin, termin montażu należy ustalić indywidualnie.

Nasze emulatory obsługują następujące modele samochodów:

Jeśli szukasz emulatora do samochodu, który nie został wymieniony w poniższej ofercie, prosimy o 

>>>  Kontakt  <<<